Ats Kuldkepp
Klay Thompson Memphis Grizzlies'i vastu.
Klay Thompson Memphis Grizzlies'i vastu. Foto: SCANPIX

Korvpalliliigas NBA võitis tabelijuht Golden State Warriors koduväljakul 111:107 Memphis Grizzliest. Suurepärases hoos oli Warriorsi tagamängija Klay Thompson, kelle arvele jäi 42 punkti, sealhulgas tabas ta 10 kaugviskest 8.

Suurema osa oma punktidest kogus Thompson teisel veerandajal, kui viskas koguni 26 punkti Warriorsi 32st. 13 viskeüritusest tabas ta teisel perioodil 10, 7 kolmesest 6. 23. jaanuaril püstitas ta Sacramento Kingsi vastu NBA rekordi, kui viskas ühel veerandajal 37 punkti.

Thompsoni meeskonnakaaslase, NBA selle hooaja kõige väärtuslikuma mängija kandidaadi Stephen Curry arvele jäi seekord 15 punkti ja 8 resultatiivset söötu. Läänekonverentsi liidrina jätkaval Warriorsil on koos 66 võitu ja 15 kaotust, kuuendaks langenud Memphisel 54 võitu ja 27 kaotust.