Barcelona alistas võõrsil PSG, Porto sai kodus jagu Müncheni Bayernist

PSG-Barcelona kohtumine.
PSG-Barcelona kohtumine. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Meistrite liigas peeti täna taas kaks veerandfinaalseeriate avamängu: Pariisi Saint-Germain jäi kodus 1:3 alla Barcelonale, Porto sai omakorda kodus 3:1 võidu Müncheni Bayerni üle.

Mängude tulemused:

PSG- Barcelona 1:3 (82. Mathieu (ov); 18. Neymar, 67., 79. Suarez)

Porto- Müncheni Bayern 3:1 (3. (pen), 10. Quaresma, 65. Martinez; 28. Alcantara)

Mängude käik:

Kohtumiste alguseni on jäänud 15 minutit!

Porto-Bayerni algkoosseisud:
Porto: Fabiano, Danilo, Martins Indi, Maicon, Alex Sandro, Casemiro, Brahimi, Herrera, Óliver Torres, Ricardo Quaresma, Martínez;
Bayern: Neuer, Dante, Rafinha, Boateng, Bernat, Lahm, Alonso, Thiago Alcántara, Götze, Lewandowski, Müller.

PSG-Barcelona algkoosseisud:
PSG: Sirigu, Van der Wiel, Marquinhos, Silva, Maxwell, Rabiot, Cabaye, Matuidi, Lavezzi, Cavani, Pastore;
Barcelona: Ter Stegen, Montoya, Piqué, Mascherano, Alba, Busquets, Rakitić, Iniesta, Messi, Suárez, Neymar

Mängud on alanud!

Porto-Bayern 1:0
3. minut - võõrustajad Portugalis saavad kohtumist kiirelt juhtima, kui Ricardo Quaresma realiseerib penalti

PSG-Barcelona
8. minut - PSG-l on hea võimalus, kuid lüüakse pallist mööda

Porto-Bayern 2:0
10. minut - Porto lööb kiirelt juba teise värava ja Müncheni Bayern on kiirelt jäänud šokk-kaotusse!

PSG-Barcelona:
13. minut - Barcal võimalus, aga PSG kaitse suudab olukorra klaarida

15. minut
- Barca on vaikselt mängu enda kätte haaramas ja pall on suuremas osas nende käes

PSG-Barcelona 0:1
18. minut - Neymar viib Barca juhtima!

Neymarile annab keskelt ilusa väravasöödu Messi

PSG-Barcelona 0:1:
21. minut
- PSG teeb kiirelt oma esimese vahetuse, sest Thiago Silva on läinud pingile ja mängu tuleb suure küsimärgi all olnud David Luiz

25. minut
- Porto on küll kohtumist kahe väravaga juhtimas, kuid Bayern noolib vastuväravaid - pallivaldamisprotsent on Bayerni kasuks 67%-33%

27. minut
- Cavani saab hea söödu Barca värava lähedale, kuid on suluseisus

29. minut
- Mascherano peab Cavani rünnaku maha võtma enda vigastamise hinnaga ja jääb grimassides maha lebama; mõne aja pärast lonkab Barce mängumees siiski väljaku kõrvale, kuid tema jätkamine on kahtlane

30. minut -
Mascherano tuleb siiski väljakule tagasi

Porto- Bayern 2:1:
28. minut - Bayern on samal ajal ühe värava võõrsil ära löönud! Värava autoriks Thiago Alcantara

32. minut - PSG on ka asunud aktiivselt ründama ja Pique peab võõrustajate rünnaku maha võtma kollase kaardi hinnaga. PSG saab karistuslöögi lahti mängida ja ka peale lüüa, kuid pall siiski väravast mööda

35. minut
- Cavani saab taas löögile, aga Ter Stegen püüab

35. minut
- pallivaldamisprotsent on Barca kasuks 69%-31%

Porto-Bayern 2:1:
36. minut
- Saksamaa liidermeeskond on valdamas palli 72% Porto 28% vastu

37. minut
- Cabaye võtab kollase kaardi

PSG- Barcelona 0:1
41. minut
- PSG on omakorda Barcale surve peale pannud ja noolitakse viigiväravat

42. minut
- nurgalöök PSG-le, aga Barcelona lööb palli karistusalast minema

43. minut
- Suarez lööb peale ja PSG puurilukk tõrjub, aga kukub õnnetult ja jääb vasakust õlast kinni hoidma

44. minut
- Portol võimalus oma kolmas värav ära lüüa, aga pall siiski väravasse ei jõua

45+1 minut
- Cavani proovib käärlööki, aga pall kindlalt mööda ja PSG mängumehele vilistatakse ka suluseis

Kõlab poolajavile, kodumeeskond hoiab kiirelt kättemängitud eduseisu

Ka Pariisis kõlab esimest vaatust lõpetav vile

Teine poolaeg on alanud

Ka Pariisis on teisel poolajal pall mängu pandud

49. minut
- PSG on alustanud teravamalt ja Prantsuse tiimi mehed saavad ka pealelöögi teha, aga Ter Stegen kontrollib olukorda

51. minut
- PSG saab jälle peale lüüa, aga Ter Stegen on taas Barca väravas mees oma kohal ja püüab

54. minut
- Barca vahetab, kui Iniesta läheb puhkama ja Xavi tuleb platsile

56. minut
- Saksamaa meeskond on palli hoidmas 67% kodumeeskonna 33% vastu

59. minut
- PSG jõuab hästi palliga Barca karistusala juurde, aga tempo tõmmatakse maha ja prantslaste rünnak ebaõnnestub, kui Barcelona kaitsjad ka kohale jõuavad

61. minut
- Barcelona omakorda vasturünnakul, aga löögini seekord ei jõuta. Samas vaadates PSG meeste peateolekut, ei pruugi kaugel olla Barca teine värav

64. minut
- PSG taas ründamas, aga Barcelona kaitsjad ei lase Pariisi meeskonnal oma karistusala lähedal eriti toimetada ja klaarivad olukorra

64. minut
- samal ajal on Bayern vahepeal veidi järgi andnud pallivaldamises ja Porto on nüüd juba 40% hoidmas palli enda käes

65. minut
- PSG pole veel maha matnud mõtet viigivärav ära lüüa ja Rabiot asemel vahetatakse sisse Lucas

Porto-Bayern 3:1:
65. minut - Porto lööb oma kolmanda kodus ära!

PSG-Barcelona 0:2:
67. minut - PSG noolis küll viigiväravat, aga Suarez viib selle asemel külalised hoopis kahe väravaga ette

73. minut
- Messi lööb peale, aga väravast mööda

PSG-Barcelona 0:2
75. minut
- PSG vasturünnakul, aga värskelt väljakule vahetatud Mathieu klaarib Barca poolt olukorra

78. minut
- Barca on selgelt rahul kahe võõrsilväravaga ja enam üleliia PSG-d ei survestata

PSG-Barcelona 0:3:
79. minut - Suarez teeb PSG elu veelgi raskemaks ja kõmmutab täna oma teise värava, Barca saab koju kaasa võtta kolmeväravalise edu

80. minut
- Portugalis on endiselt Saksamaa meister kaheväravalises kaotusseisus

PSG-Barcelona 1:3:
82. minut - Mathieu saab ühe PSG mängumehe poolt teele saadetud löögile õnnetult jala vahele ja rikošetist pall Barca väravasse, seis 1:3