Tiitlikaitsja on Euroliigas väljakukkumise äärel, CSKA näitas võimu

Ats Kuldkepp
Tel Avivi Maccabi mängujuht Jeremy Pargo (paremal) ja Istanbuli Fenerbahce Ülkeri talent Kenan Sipahi. Foto: SCANPIX

Kolme võiduni peetavates korvpalli Euroliiga veerandfinaalides on kahes paaris seis 2:0. Istanbuli Fenerbahce Ülker võitis koduväljakul teist korda Tel Avivi Maccabit, Moskva CSKA oli kodus taas üle Ateena Panathinaikosest.

Fenerbahce Ülker oli täna Maccabist parem 82:67, kusjuures juba esimese veerandaja järel juhiti 30:14. Andrew Goudelock tõi võitjatele 19 punkti, Maccabi resultatiivseim oli 16 punktiga Jeremy Pargo.

CSKA võidunumbriteks jäid Panathinaikose vastu 100:80. Sonny Weems viskas armeeklubile 20 punkti, Kreeka klubi poolt vastas Vasilis Charalampopoulos 14 punktiga.

Homme lähevad ülejäänud veerandfinaalides vastamisi Madridi Real - Istanbuli Anadolu Efes (seis 1:0) ja Barcelona - Piraeuse Olympiacos (1:0).