Kerde ja Soku meeskond teenis veerandfinaalseeria teises mängus kaotuse

Sten-Timmu Sokk (vasakul).
Sten-Timmu Sokk (vasakul). Foto: Raigo Pajula

Venemaa korvpalli Superliigas pidi Üllar Kerde juhendatav Moskva Dünamo neljapäeval veerandfinaalseeria teises kohtumises võõrsil tunnistama Rjazani 84:80 paremust.

Mängujuht Sten-Timmu Sokk viibis väljakul 27 minutit ning viskas selle ajaga 4 punkti (kahesed 0/3, kolmesed 1/3, vabavisked 1/3), hankis 3 lauapalli ja jagas ühe korvisöödu, vahendas ERR Sport.

Dünamo resultatiivseimad olid Pavel Gromjko 17 ja Aleksander Fomin 16 punktiga, Rjazani kasuks tõi Viktor Zvarõkin 15 silma.

Veerandfinaalseeria otsustav kohtumine peetakse põhiturniiril teise koha saanud Dünamo koduplatsil 19. aprillil. Seeria võitja saab poolfinaalis vastaseks põhiturniiril kolmandaks jäänud Novosibirski, kes kahes mängus alistas Revda TEMP-SUMZ meeskonna.