Pärnu astus suure sammu tiitli suunas

Pärnu Võrkpalliklubi astus sammukese Eesti meistritiitlile lähemale, kui finaalseeria neljandas mängus alistati võõrsil tiitlikaitsta Tartu Bigbank 3:1 ja asuti nelja võiduni peetavat finaalseeriat 3:1 juhtima.

Pärnule tõid nurgaründajad Andrus Raadik ja Kardo Kõresaar kumbki 14 punkti, Tartu edukaim oli 23 punktiga samuti nurgaründaja Robert Täht.

Seeria järgmine mäng peetakse pühapäeval algusega kell 16.00 Pärnus.

Pärnu võitis avamängu 3:0 ja Tartu omakorda sama skooriga teise kohtumise. Esmaspäeval Pärnus peetud põnevusmängus sai Pärnu 3:1 võidu ja sealjuures teine geim võideti 34:32 ja kolmandas geimis suudeti end võidule mängida kaotusseisust 12:20. Pärnu on seega kolme kohtumise järel seeriat 2:1 juhtimas, kuldmedalite võitmiseks on vaja koguda neli võitu.