Tarvas võttis ellujäämismängus Pärnu üle kindla võidu

Korvpalli Eesti meistrivõistluste veerandfinaali neljandas mängus võitis Rarvere Tarvas võõral väljakul 65:50 Pärnut. Seeria on nüüd viigis 2:2 ning otsustav matš peetakse pühapäeval. Võitjate poolelt viskas Reinar Hallik 19 punkti. David Haughton lisas 17 punkti ning võttis maha 14 lauapalli.

-

Mängu alguseni on jäänud kümmekond minutit

-

Pärnu algviisik: Nemanja Miljkovic, Renato Lindmets, Janis Vahter, Sandis Silavs, Silver Leppik

-

Rakvere algviisik: David Haughton, Juris Umbrasko, Brandis Raley-Ross, Jan Span, Reinar Hallik

29:46

Kuus minutit kolmanda veerandi lõpuni. Pärnul pole õnnestunud vahet eriti vähendada

Mäng on lõppenud Tarva kindla võiduga. Otsustav viies mäng peetakse pühapäeval

Tarvas võitis omavahelise avalahingu 87:77, kuid teise kohtumise kallutas seisuga 75:66 enda kasuks Pärnu. Kolmapäeval Rakveres peetud kolmandas mängus sai Pärnu 90:80 võidu ja on seeriat 2:1 juhtimas.