Naiste võrkpalli Eesti meistriks krooniti Kohila

Kohila vs TTÜ
Kohila vs TTÜ Foto: Tairo Lutter

Naiste võrkpalli Eesti meistriks krooniti Kohila, kes alistas finaalseerias kindlalt 3:0 TTÜ naiskonna. Täna võeti 3:0 võit ning vastastele loovutati geimides vastavalt 14, 19 ja 9 punkti.

Kui Kohila naiskonna 3:0 (12, 24, 16) võiduga lõppenud seeria avamäng pakkus põnevust vaid teises geimis, siis teine vaatus oli finaalivääriline - TTÜ kaotas kodusaalis 2:3 (-23, -23, 20, 14, -13).

Kohila võistkonna mänguvankrit on seni vedanud kolmik Mari-Liis Graumann, Maarja Kerner ja Kertu Laak, kes kogusid esimeses mängus vastavalt 11, 13 ja 11 punkti ning teises kohtumises 18, 17 ja 19 silma. Teised tiitlikaitsja mängijad tõid avamängus kokku 15 ja teises kohtumises 16 punkti.

Kohila Spordihoones toimuv mäng saab alguse kell 17.