Klavan ja Augsburg maitsesid üle pika aja võidurõõmu

Ats Kuldkepp
Ragnar Klavan.
Ragnar Klavan. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise keskkaitsja Ragnar Klavan aitas oma koduklubi Augsburgi Saksamaa Bundesligas 2:1 võidule Stuttgarti üle.

Koduväljakul mänginud Augsburg läks juba 7. minutil juhtima, kui värava lõi Tobias Werner. 22. minutil seadis Daniel Ginzek Stuttgarti poolt jalule viigi, aga 73. minutil kindlustas Raul Bobadilla Augsburgile võidu. Klavan tegi kaasa kogu mängu.

Viimati sai Augsburg tabelisse kolm punkti kirja 7. märtsil, kui alistati Wolfsburg. Vahepealses neljas kohtumises teeniti vaid űks viigipunkt.

Augsburg hoiab liigatabelis 42 punktiga 5. kohta, ees on 12 punkti rohkem kogunud Mönchengladbachi Borussia, taga paikneb 41 punkitga Schalke, kel on űks kohtumine varuks.