NBA play-off'id: Golden State ja Chicago juhivad seeriaid 2:0

Mariel Gregor
Derrick Rose.
Derrick Rose. Foto: SCANPIX

Korvpalliliigas NBA jätkuvad play-off'id, kus möödunud ööl said võidulisa Golden State Warriors ja Chicago Bulls.

Golden State Warriors alistas New Orleans Pelicansi 97:87 ning juhib avaringis mängudega 2:0.

Klay Thompson viskas võitjate poolel neljandal veerandajal 14 ja kokku 26 punkti, Stephen Curry lisas 22 silma. Pelicansi edukaim oli Anthony Davis 26 punkti ja 10 lauapalliga.

Chicaco Bulls oli 91:82 üle Milwaukee Bucksist. Bullsi ridades tegi hea mängu Jimmy Butler, kelle arvele jäi 31 punkti. Derrick Rose lisas 15 punkti (kõik teisel poolajal) ja 9 korvisöötu. Kaotajate resultatiivseimaks kerkis Khris Middleton 22 punktiga. Ka Bulls juhib seeriat 2:0.