Bayern purustas kodus Porto viie väravaga, Barcelona alistas kindlalt PSG

Bayerni-Porto mäng.
Bayerni-Porto mäng. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Meistrite liigas selgusid täna esimesed poolfinalistid, kui Müncheni Bayern alistas veerandfinaali korduskohtumises kodus ülikindlalt 6:1 Porto ning Barcelona võitis kodus 2:0 Pariisi Saint-Germaini. Kokku võitis Bayern seeria 7-4 ja Barca 5-1.

Mängude tulemused:

Müncheni Bayern - Porto 6:1 (14. Alcantara, 22. Boateng, 27., 40. Lewandowski, 36. Müller, 88. Alonso; 73. Martinez)

Barcelona - PSG 2:0 (14., 34. Neymar)

Mängude käik:

Tere õhtust, head jalgpallisõbrad! Tänased veerandfinaalid on algamas ligikaudu 20 minuti pärast!

Meeskondade algkoosseisud:

Barcelona: Ter Stegen, Piqué, Mascherano, Jordi Alba, Daniel Alves, Rakitić, Busquets, Iniesta, Suárez, Messi, Neymar

PSG: Sirigu, Marquinhos, Maxwell, Van der Wiel, David Luiz, Cabaye, Matuidi, Verratti, Pastore, Cavani, Ibrahimović

Saksamaal hakatakse mängima algkoosseisudes:
Bayern: Neuer, Rafinha, Boateng, Bernat, Lahm, Badstuber, Alonso, Thiago Alcántara, Götze, Lewandowski, Müller
Porto: Fabiano, Martins Indi, Maicon, Marcano, Reyes, Casemiro, Brahim, Herrera, Óliver Torres, Ricardo Quaresma, Martínez

Mängud on alanud!

Tuletame meelde, et Porto võitis eelmisel nädalal kodus Bayernit 3:1 ja Barca oli omakorda 3:1 võõrsil üle PSG-st

Bayern-Porto:
3. minut
- Lewandowski saab pealelöögi moodi soorituse teha, aga Porto väravavaht püüab muretult

Barcelona-PSG:
3. minut
- David Luiz saab kiirelt PSG poolt kollase kaardi

8. minut
- võõrustajad on Porto pannud korraliku surve alla

10. minut
- Bayerni meestelt hea rünnak, aga Porto õnneks läheb pall seekord väravaposti

Barcelona - PSG 1:0:
14. minut-
Neymar avab Barcelonas mänguskoori! PSG olukord läks sellega veel tohutult raskemaks

Bayern-Porto 1:0:
14. minut - Alcantara viib Bayerni ette!!

Bayern-Porto 2:0:
23. minut - BAYERN LÖÖB TEISE ÄRA!!!

Boateng on Bayerni teise värava autor!

Bayern - Porto 3:0:
27. minut - uskumatu alguse teinud Bayern lööb juba kolmanda!!! Seekord skoorib Lewandowski!!!!

Barcelona-PSG 2:0:
34. minut - Neymar skoorib oma teise värava täna ja PSG-l oleks nüüd küll sellest august väljaronimiseks vaja mitut maailmaimet

Bayern-Porto 4:0:
36. minut - Müller lööb juba Bayerni neljanda täna
; seekord teeb vea Porto väravavaht, kes laseb palli oma jalgade vahelt sisse veereda

Bayern-Porto 5:0:
40. minut - kohtumine Saksamaal on juba muutumas jaburaks, Bayern lööb viienda värava ära!

Bayerni viienda värava autoriks on  taas Lewandowski

Mõlemas mängus on kõlanud poolajaviled! Barca võidab 2:0 ja Bayern purustab Porto esimesel poolajal 5:0

Teised poolajad on alanud!

Bayern juhib hetkel kahe mängu kokkuvõttes 6:3, Barcelona omakorda 5:1

55. minut
- Barca pallivaldamisprotsent on 59 PSG 41% vastu

Bayern - Porto 5:0:
53. minut
- Bayern omakorda on kodus hoidnud seni palli 63%

58. minut
- Bayernile karistuslöök, aga Alonso lööb üle värava

Kuna Bayerni ja Barcelona jaoks on edasipääs üsna kindel, siis üleliia teravat mängu teistel poolaegadel ei näidata

Bayern-Porto 5:1:
73. minut - Martinez lööb Porto poolt ühe tagasi!

Portot see värav veel siiski ei päästa, sest Bayern on endiselt juhtimas 6:4

Bayern-Porto 6:1:
88. minut - Marcano saab oma teise kollase ja saadetakse minema, nii et Porto jääb ühe mehega vähemusse; Bayerni poolt realiseerib karistuslöögi Xabi Alonso ja seis on juba 6:1

Üleajaminutid on alanud mõlemas mängus

Kõlavad lõpuviled!

Barcelona saab kodus 2:0 võidu, Bayern omakorda kodus kindla 6:1 võidu

Enne mänge:

Porto pakkus eelmisel nädalal üllatuse, kui sai kodus Bayernist jagu 3:1. Müncheni meeskonnal on küll ette näidata võõrsil löödud värav, kuid edasipääsuks tuleb täna näidata kindlasti paremat mängu kui viimati Portugalis.

Teises tänases veerandfinaalis tundub olevat kindlaks soosikuks Barcelona, kes alistas avakohtumises võõrsil PSG 3:1.