Pep Guardiola Bayerni hiigelvõidust: suudame veel paremini mängida

Ats Kuldkepp
Pep Guardiola.
Pep Guardiola. Foto: SCANPIX

Müncheni Bayeni peatreener Pep Guardiola ütles pärast eilset jalgpalli Meistrite liiga veerandfinaalis saadud 6:1 võitu FC Porto üle, et Bayern tegutses kokkuvõttes suurepäraselt, aga samas ollakse võimelised veel enamaks.

«Oleme oma esituse üle väga õnnelikud, eriti pärast nädalaid, mil meil oli väravate löömisega raskusi. Aga suudame veel paremini mängida. Porto muutis teisel poolajal taktikat ja meil olid selle vastu omad probleemid. Meistrite liigas ei tohi kunagi lõdvaks lasta,» rääkis ta UEFA kodulehe vahendusel.

Kuigi Bayern kaotas nädal tagasi Portos veerandfinaali avamängu 1:3, suudeti koduväljakul jõuvahekorrad pea peale pöörata. Juba esimese 40 minutiga löödi seisuks 5:0 ja seati Porto üliraskesse seisu, millest Portugali klubi enam välja murda ei suutnud.