Tiitlikaitsja Levadia kehv hooaja algus jätkub

Levadia peatreener Marko Kristal
Levadia peatreener Marko Kristal Foto: Tairo Lutter

Jalgpalli Eesti meistrivõistlustel ei saa jätkuvalt oma mängumasinat tööle tiitlikaitsja Tallinna Levadia. Täna võideldi Pärnu Linnameeskonna vastu välja raske 2:2 viik.

Kodumeeskond Pärnu alustas mängu suurepäraselt ning 25 minuti järel juhiti Robert Kirsi ja Greger Könninge väravatest 2:0. Levadia suutis viigistada üsna mängu lõpu eel. Kõigepealt vähendas Ingemar Teever 66. minutil kaotusseisu ning 2:2 viigitabamuse lõi Artur Rättel seitse minutit enne kohtumise lõppu.

FC Flora oli samal ajal 2:0 parem Paide Linnameeskonnast. Väravad kanti Rauno Alliku ja Sakari Tukiaineni nimele.

Levadial on kaheksa mängu järel kirjas kolm võitu, neli viiki ja üks kaotus. 13 punktiga hoiab tiitlikaitsja kolmandat kohta, kuid neist võivad mööduda Infonet ja Sillamäe Kalev. Flora on 21 punktiga teisel kohal. Liidril Nõmme Kaljul on samuti koos 21 punkti, kuid oma kaheksanda vooru mängu peavad nad täna Infoneti vastu.