Serbia jalgpallimeistrivõistlustel läksid eile taaskord vastamisi riigi kuulsaimad klubid Belgradi Crvena Zvezda ja Belgradi Partizan. Nagu on juhtunud varemgi, tekitasid suurimat kõlapinda meeskondade fännideks kehastunud huligaanid.

Kohtumise algus lükati 45 minutit edasi, sest Crvena Zvezda värve kandnud poolehoidjad loopisid matši turvanud märulipolitseid istmete ja signaalrakettidega ning sundisid korrakaitsjad kuni lisajõudude saabumiseni taanduma.

Kui mäng lõpuks algas, loopisid mõlema klubi fännid muru ümbritsenud kergejõustikuraja rakette ja tossupomme täis, nii et teisel poolajal tuli matš vahepeal katkestada, et toss hajuks.

Kohtumise seis jäi lõpuks 0:0. Partizan on kuus vooru enne lõppu meistrivõistluste liider, Crvena Zvezda jääb maha viie punktiga.