Morozov vaatas viigimängu pingilt

Igor Morozov (sinises) kohtumises Inglismaa vastu
Igor Morozov (sinises) kohtumises Inglismaa vastu Foto: Erik Prozes

Eesti jalgpallikoondise kaitsja Igor Morozov vaatas varumeestepingilt, kuidas tema koduklubi Debrecen tegi Ungari kõrgliiga 25. voorus Honvediga 1:1 viigi.

Kuigi Debrecen paikneb liigatabelis neljandal ja Honved tagantpoolt neljandal, 13. kohal, läks kohtumist juhtima viimati mainitud klubi. Seisu viigistas 39. minutil Selim Bouadla, vahendas Soccernet.ee.

Kolmapäevases liigakarika veerandfinaali kordusmängus terve kohtumise kaasa teinud Morozov on nelja viimase kõrgliiga mängu jooksul pääsenud platsile vaid ühe korra lisaminutiteks.