Tarmo Neemelo kaitses karikamängus Nõmme Kalju väravat

Tarmo Neemelo
Tarmo Neemelo Foto: Joosep Martinson / Õhtuleht

Jalgpalli Eesti karikavõistluste veerandfinaalis võitis Nõmme Kalju koduväljakult 5:3 Jõhvi Lokomotivi meeskonda. 73. minutil teenis Kalju väravavaht Siim-Sten Palm punase kaardi ning kuna meeskonnal olid kõik vahetused tehtud, läks väravasse ründaja Tarmo Neemelo.

Nõmme läks mängu avapoolajal 3:0 juhtima, kui värava said kirja Neemelo, Artjom Dmitrijev ja Andre Järva. Teisel poolajal sai Dmitrijev kirja veel ühe värava ning ühe tabamuse lisas ka vahetusest sekkunud Erik Listmann. Jõhvi poolelt lõi kaks väravat Dmitri Smirnov ja ühe tabamuse sai kirja Nikita Volkov. Neemelo pidi enda selja tagant välja võtma vaid ühe palli, mille Smirnov lõi 74. minutil penaltist.

Flora duubelmeeskond võitis samal ajal 5:3 Tallinna Ülikooli.