Jäähoki MM: Valgevene võitis Sloveeniat, Saksamaa oli üle Prantsusmaast

Ats Kuldkepp
Valgevene koondislased värava üle rõõmustamas.
Valgevene koondislased värava üle rõõmustamas. Foto: JOE KLAMAR/AFP

Tšehhis peetaval jäähoki MM-il maitsesid teise päeva keskmistes matšides võidurõõmu Valgevene ja Saksamaa.

B-grupis oli Valgevene 4:2 (2:1, 1:0, 1:1) üle Sloveeniast. Valgevene väravad lõid 11. minutil Andrei Stas, 13. minutil Andrei Kostitsin, 24. minutil Aleksei Kaljužnõi ja 19 sekundit enne lõppu Aleksandr Kitarov. Sloveenide poolt skoorisid 11. minutil Ziga Jeglic ja 52. minutil Ziga Pance.

A-grupi heitluses võitis Saksamaa 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) Prantsusmaad. 13. minutil viis Michael Wolf Saksamaa juhtima, kuid 51. minutil Damien Fleury viigistas. Saksamaa võiduvärava lõi viimase minuti alguses Patrick Reimer.

Täna kell 21.15 lähevad veel vastamisi Läti - Tšehhi ja Norra - USA.