Manchester United sai juba kolmanda järjestikuse kaotuse

Ats Kuldkepp
Esiplaanil Manchester Unitedi peatreener Louis van Gaal.
Esiplaanil Manchester Unitedi peatreener Louis van Gaal. Foto: SCANPIX

Manchester United sai Inglismaa jalgpalli Premier League'is juba kolmanda järjestikuse kaotuse. Täna jäädi koduväljakul 0:1 alla tabeli keskmikule West Bromwich Albionile.

Kohtumise ainsa värava lõi West Bromwichi rootslasest kaitsja Jonas Olsson 63. minutil. 74. minutil oli Unitedi tähtründajal Robin van Persiel kasutada penalti, kuid hollandlase löögi tõrjus West Bromwichi väravavaht Boaz Myhill.

Järjestikused lüüasaamised teevad Unitedil medaliheitlusesse sekkumise järjest raskemaks. 35 mänguga on Manchesteri klubi kogunud 65 punkti, millega ollakse neljandal kohal. Londoni Arsenalil ja Manchester City-l on kaks punkti rohkem, aga Arsenalil on peetud 33 mängu, City'l 34. Juhib Londoni Chelsea 80 punktiga. West Bromwich on 40 punktiga 13. kohal.