Puri aitas meeskonna viigimänguni

Sander Puri.
Sander Puri. Foto: Heiko Kruusi / Linnaleht

Sander Puri andis väravasöödu, kuid tema koduklubi Sligo Rovers ei suutnud Iirimaa kõrgliigas viimast kohta hoidva Limericki vastu enamat 1:1 viigist.

Kohtumine algas Roversi jaoks kenasti - 26. minutil andis Puri kena söödu karistusala keskele, kust Dinny Corcoran selle väravasse põrutas. Eduseisu hoiti kodumurul kuni lõpusekunditeni, kuid neljandal üleminutil sai standardolukorrast peaga löögile Limericki mängija Paul O'Conor, kes külalistele magusa viigipunkti päästis, kodupublikul aga südamed murdis, vahendas Soccernet,ee

Kogu mängu jooksul posiitivselt silma paistnud Puri tegi kaasa kõik 90 minutit.,