Aksalu juhib Soome liiga parimat kaitset

Mihkel Aksalu.
Mihkel Aksalu. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise väravavahi Mihkel Aksalu koduklubi SJK jätkab Soome kõrgliigas kaotuseta - viiendas voorus alistati kodus tulemusega 2:0 HIFK.

Seinäjoele tõid võidu teise poolaja tabamused - 74. minutil oli täpne Ariel Ngueukam, 86. minutil vormistas lõppskoori Toni Lehtinen. Aksalu tegi SJK väravasuul kaasa kõik 90 minutit, vahendab Soccernet.ee.

Neljast mängust kolm võitu ja ühe viigi saanud SJK jätkab Veikkausliigas teisel kohal, kuid vahe esikohal oleva HJKga on ühe vähempeetud mängu juures üks punkt. Sealjuures on SJK nelja mänguga endale lasknud lüüa vaid ühe värava, mis on liiga parim näitaja. Viimased kolm kohtumist on Aksalu hoidnud oma värava puhtana.