Põlva läks dramaatiliselt juhtima

Põlva Serviti (punases) ja HC Kehra esimene finaalmäng käsipalli Eesti meistrivõistlustel. Foto: Liis Treimann

KÄSIPALL. Eesti meeste käsipalli meistriliiga finaalseeria sai eile korraliku avapaugu, kui suures HC Kehra ja Põlva Serviti vastasseisus sai napi 28:27 võidu võõral väljakul mänginud Serviti.

Kahe kange vastasseis algas eile nagu ikka: kord oli Kehra peal ja Põlva all, siis jälle Põlva peal ja Kehra all. Nii läks kodumeeskond küll kohtumist 3:2 juhtima, kuid 17 minuti järel oli Kehra jäänud hoopis 6:9 kaotusseisu. Poolaja lõpuks oli kaotusseis taas tasa mängitud ja puhkama mindi skooril 14:14.

Teisel poolajal alustati esialgu sama hooga, kuid kui Kehra meestel oli 20 väravat täis visatud, jäädi mõneks ajaks skoorimisega jänni ja Põlva mängis sisse 20:23 edu. Kodupubliku marulisel toel jätkas tiitlikaitsja võitlemist ning kolm minutit enne lõppu oligi seis 26:26 viigis.