Kerde ja Soku koduklubi alustas pronksiseeriat raske võiduga

Üllar Kerde.
Üllar Kerde. Foto: Toomas Huik

Üllar Kerde juhendatav Moskva Dünamo korvpallimeeskond alustas Venemaa Superliiga pronksiseeriat koduväljakul raske 89:82 võiduga Jekaterinburgi Urali vastu.

Dünamo oli esimesed kolm veerandaega pidevalt kaotusseisus ning korraks käis vahe ka 12 punkti peal, kuid viimast perioodi alustati viigiseisult 74:74, vahendas ERR Sport.

Sten Sokk mängis vaid 9,5 minutit ning viskas selle ajaga 2 punkti (kahesed 1/1, kolmesed 0/1), jagas ühe korvisöödu ning tegi kaks pallikaotust ja ühe vea.

Dünamo edukaimad olid vastavalt 21 ja 19 punktiga Jevgeni Karpeko ja Denis Sahharov. Urali poolel kogus Dimitri Flis 21 silma.