Vinge lõpuspurdi teinud Barcelona alistas Messi ja Neymari väravatest Bayerni

Lionel Messi, kelle arvele jäi täna kaks väravat.
Lionel Messi, kelle arvele jäi täna kaks väravat. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Meistrite liigas pidasid täna poolfinaalseeria esimese lahingu Barcelona ja Müncheni Bayern, seisuga 3:0 väljus võidukalt kodus mänginud Barca.

Mängu esimene poolaeg kulges tasavägiselt ja sama hooga alustati ka teist poolaega. Poolfinaali avalahingu viimase veerandtunni jooksul suutsid Hispaania suurklubi mehed aga sahistada Bayerni väravat koguni kolmel korral: 77. minutil avas skoori Lionel Messi, kes lisas teise tabamuse kohe kolm minutit hiljem, ning viimasel üleajaminutil ehk 94. mänguminutil sai jala valgeks Neymar.

Korduskohtumine peetakse Bayerni koduväljakul järgmisel teisipäeval.