Pohlak lõpetas EUROSAF meistrite karika etapi 15. kohaga

Anna Pohlak.
Anna Pohlak. Foto: Barbara Sanchez

Anna Pohlak lõpetas Itaalias Garda järvel toimunud purjetamise EUROSAF meistrite karikasarja teise etapi 15. kohaga.

Nelja avaseeria võistluspäeva kestel seilas Laser Radial klass kokku 7 sõitu. Pohlaku (TJK) sõitude seeriaks kujunes 5, 34, 13, 13, 22, 38 ja 16 ning sellega sai ta regati kokkuvõttes 15. koha. «Meeldiv on näha, et hakkan vaikselt oma õiget sõitu sõitma ning võib öelda, et tunne on hea,» jäi Pohlak oma sooritusega regatil kokkuvõttes rahule.

Täna peeti vaid medalisõit, kuhu pääsesid eelsõitude alusel selgunud 10 parimat naist. Karikaetapi võidu teenis Laser Radialil välja belglanna Evi Van Acker soomlanna Tuula Tenkaneni ning leedulanna Gintare Scheidti ees.

Garda Trentino Olympic Week regatil võistles kokku 499 olümpiaklasside sportlast 55 riigist.