Kruglov mängis kaotusmängus ühe poolaja

Dmitri Kruglov
Dmitri Kruglov Foto: Liis Treimann

Eesti jalgpallikoondislane Dmitri Kruglov kuulus oma koduklubi Bakuu Interi eilses 0:1 kaotusmängus FK Ganja vastu põhikoosseisu, kuid vahetati poolajal välja.

Kruglovi arvele jäi ka kollane hoiatuskaart, mille ta teenis mõned minutid pärast vastaste väravat poolaja keskel, vahendab Soccernet.ee.

Kaotus kukutas Interi liigatabelis neljandale kohale. Liidriks tõusis seitsmenda vooru järel Tihhon Šišovi vormiline koduklubi Lenkorani Hazar, kuid Eesti koondise kaitsja nõuab Hazarilt siiani FIFA kaudu õigust ning hoiab end vormis hoopis kodumaal.