Kehra astus kindla sammu tiitli poole

Marko Slastinovski (palliga)
Marko Slastinovski (palliga) Foto: Erik Prozes

KÄSIPALL. Eesti meeste käsipalli meistrivõistluste finaalseeria neljandas mängus sai võidu HC Kehra, kes alistas Põlva Serviti 33:26 ja pääses kolme võiduni peetavat seeriat 2:1 juhtima.

Eilne mäng algas tasavägiselt, kuid avapoolaja lõpuks oli tiitlikaitsja Kehra suutnud sisse mängida edu ja puhkama mindi seisul 17:14. Teisel poolajal sattusid külalised raskustesse skoorimisega ja kui mängitud oli kümme minutit, oli Kehra juhtimas juba 23:17. Põlva peatreener Kalmer Musting tunnistas, et tema hoolealused jäid raskustesse Kehra väravavahi Mikola Naumiga.

«Vastaste väravavaht oli meie jaoks täna ületamatu ja seda eriti teisel poolajal. Läbi mängu kaotasime palju 1:1 duelle,» rääkis Musting.