Barcelona kaotas võõrsil Bayernile, aga jõudis Meistrite liiga finaali

Bayern vs Barcelona.
Bayern vs Barcelona. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Meistrite liiga tänases poolfinaali kordusmängus alistas Müncheni Bayern 3:2 Barcelona, kuid kahe mängu kokkuvõttes jõudis finaali Hispaania meeskond.

Avakohtumise 0:3 kaotanud Bayern pääses täna oma koduväljakul peetud mängu juhtima seitsmendal minutil, kui täpne oli Medhi Benatia. Neymar tõi omakorda juba 15. minutil aga tabloole viiginumbrid ning 29. minutil viis omakorda ka Barcelona 2:1 juhtima.

Teisel poolajal suutsid Müncheni meeskonna mehed sahistada Barcelona väravavõrku kahel korral, kui täpsed olid Robert Lewandowski ja Thomas Müller. Seisuga 3:2 tänane mäng lõppeski, kuid üldseisuga 5:3 jõudis finaali Barcelona.