Tšehhi alistas jäähoki MMil karistusvisete järel Šveitsi

Tšehhi-Šveitsi kohtumine.
Tšehhi-Šveitsi kohtumine. Foto: SCANPIX

Jäähoki MMil kohtusid täna A-alagrupi viimases mängus Tšehhi ja Šveits, karistusvisete järel sai 2:1 võidu Tšehhi koondis.

Šveits sai kohtumist juhtima avakolmandiku lõpus, kui värava viskas Kevin Fiala. Teisel kolmandikul väravaid ei visatud, kuid normaalaja viimasel vaatusel suutsid tšehhid Martin Zatovici värava järel seisu viigistada. Normaalaeg lõppeski 1:1 viigiga ja kuna ka lisaajal väravaid ei löödud, lahendati matši käik karistusvisete abil - nii sai kokkuvõttes 2:1 võidu Tšehhi.

A-alagrupi võitis Kanada, kellele järgnesid vastavalt veerandfinaali jõudnud Rootsi, Tšehhi ja Šveits.