Kollo ja Vesik alustasid MK-etappi võiduga

Rivo Vesik (vasakul) ja Kristo Kollo.

Rannavõrkpalli Eesti esipaar Kristo Kollo - Rivo Vesik alustasid Luzernis toimuva MK-sarja etappi põhiturniiri võidukalt, alistades avamatšis Kanada duo Josh Binstock - Sam Schachteri geimidega 2:0 (17, 18). Matš kestis 37 minutit, vahendab Volley.ee.

«Alustuseks meie poolt päris korralik mäng. Suutsime säilitada rahu ja läbi selle ka matši 2:0 võita,» võtsid Kollo - Vesik avamängu kokku. Kanadalastel on turniiril seitsmes asetus, Eesti paaril 26.

G-alagrupi teises kohtumises lähevad Kollo ja Vesik meie aja järgi kell 18.00 vastamisi Murat Giginoglu ja Volkan Gögtepega. Avamängus olid türklased 2:1 (-16, 14, 11) paremad Hiina paarist Jiaxin Wu - Jian Li.