Kanada-Valgevene veerandfinaal.
Kanada-Valgevene veerandfinaal. Foto: SCANPIX

Jäähoki MMil mängitakse täna ära veerandfinaalid ning selguvad neli paremat meeskonda. Kindla võidu sai Kanada meeskond, kes alistas Valgevene koguni 9:0.

Kanadalased võitsid avakolmandiku kohe 4:0, kui väravad said kirja Brent Burns, Tyler Ennis, Ryan O'Reilly ning Tyler Seguin. Teisel kolmandikul viskasid nii Seguin kui Burns oma teised väravad ja seis oli 6:0. Ka viimasel kolmandikul jätkas Kanada kindlalt ja Seguini, O'Reilly ning Jason Spezza väravate abil vormistati lõppseisuks 9:0.

USA ja Šveitsi kohtumine on alanud

USA ja Šveitsi matšis seni väravaid pole visatud, seis on endiselt 0:0

USA-Šveitsi mängus saavad šveitslased kohtumist 13. minutil juhtima, kui värava viskab Roman Josi

USA-Šveits 0:1 - avakolmandik on lõppenud ja selle järel on juhtimas šveitslased

USA-Šveitsi mängus on alanud teine kolmandik

Alanud on ka Kanada-Valgevene veerandfinaal

Kanada läheb kohtumist Valgevene vastu juhtima juba esimesel minutil, kui täpne on Brent Burns. Seis on Kanada kasuks 1:0

USA-Šveits 1:1. Samal ajal viigistavad ameeriklased seisu Šveitsiga, USA värava viskab 31. minutil Ben Smith

USA-Šveits 2:1 - ameeriklased viskavad 32. minutil oma teise värava, seekord saab tabamuse kirja Charlie Coyle

Kanada-Valgevene 2:0 - kanadalased on avakolmandikul ohjad kiirelt enda kätte haaranud ja Tyler Ennise kaheksanda minuti värav viib nad 2:0 juhtima

Kanada-Valgevene 3:0 - kanadalased ei anna Valgevenele armu ja 10. minutiks on skoor juba 3:0. Kanada kolmanda värava autoriks on Ryan O'Reilly

USA-Šveits 2:1 - esimeses veerandfinaalis on teine kolmandik lõppenud

Kanada-Valgevene 4:0 - esimese kolmandiku järel on Kanada nelja väravag juhtimas; avakolmandiku viimase värava kirjutas enda arveleTyler Seguin

USA-Šveits 2:1 - esimeses veerandfinaalis on alanud viimane kolmandik

Kanada-Valgevene mängus on alanud teine kolmandik

USA-Šveits 3:1 - ameeriklased saavad 51. minutil 3:1 juhtima, kui värava viskab Dylan Larkin

Kanada-Valgevene 5:0 - kanadalaste järjekordse värava viskab Tyler Seguin

USA-Šveitsi mäng on lõppenud, ameeriklased võidavad 3:1 ja pääsevad poolfinaali

Kanada-Valgevene 6:0 - 32. minutil viskab värava Brent Burns

Kanada-Valgevene mängus on teine kolmandik lõppenud

Kanada ja Valgevene on alustanud viimase kolmandikuga

Kanada-Valgevene mängu viimasest kolmandikust on peaaegu pool mängitud, seis on endiselt 6:0

Kanada-Valgevene 7:0 - Seguin viskab 51. minutil järjekordse värava

Kanada-Valgene 8:0 - väravatesadu ei lõppe ja O'Reilly viskab 54. minutil taaskordse värava

Kanada-Valgevene 9:0 - Jason Spezza viskab värava 56. minutil

Kanada võidabki mängu kindlalt 9:0