Kiirelt vähemusse jäänud tiitlikaitsja teenis hooaja viienda võidu

Levadia
Levadia Foto: Tairo Lutter

Eesti jalgpalli meistriliigas hakkab oma mängumasinat käima saama tiitlikaitsja Levadia, kes täna oli 3:0 üle Pärnu linnameeskonnast, kellega esimeses ringis tehti 2:2 viik.

Levadia jaoks ei alanud tänane kohtumine kuigi hästi ning 21. minutil teenis keskkaitsja Taavi Rähn punase kaardi. Avapoolajal kumbki meeskond väravani ei jõudnudki. Teisel kolmveerandtunnil sai Levadia oma ründemängu lõpuks tööle ning Ingemar Teever viis tiitlikaitsjad 51. minutil juhtima. Kõigest kolm minutit hiljem oli täpne Artsem Rakhmanau ning kaks minutit enne kohtumise lõppu lisas Teever oma teise tabamuse.

Liigatabelis on viienda võidu teeninud Levadia 20 punktiga hetkel neljas, kuid neist võib mööduda mängu vähem pidanud Infonet.