Zahovaiko: ilma kohtuniku abita oleks Flora peatreener sügaval k**es

Vjatšeslav Zahovaiko
Vjatšeslav Zahovaiko Foto: Videokaader

Jalgpalli Eesti meistrivõistlustel võitis FC Flora koduväljakul 2:1 tabelis viimast kohta hoidvat Paide Linnameeskonda.

Paide läks tänast mängu Flora vastu Karl-Eerik Luigendi omaväravast juhtima, kuid Markus Jürgensoni penalti tõi 57. minutil tabloole viigiseisu. Flora võiduvärava lõi Rauno Sappinen 74. minutil.

«Ilma kollastes riietes mehe (kohtunik - toim) abita oleks Flora peatreener – vabandust väljenduse pärast – sügaval kuses. Kahjuks kohtunikud eksivad ikka väga palju, kui vaadata kogu Premium liiga üldist pilti. See on lihtsalt kohutav,» ütles Paide Linnameeskonna ründaja Vjatšeslav Zahovaiko vahetult pärast mängu antud intervjuus.