Venemaa koondislane: palun vabandust, meil on piinlik

Pettunud Vladimir Tarasenko
Pettunud Vladimir Tarasenko Foto: SCANPIX

Venemaa hokikoondise täht Vladimir Tarasenko tunnistas pärast MMi finaalis Kanadalt saadud 1:6 kaotust, et tal on piinlik ning palus fännide ees vabandust.

«Tahan kõigepealt poolehoidjate ees vabandust paluda,» ütles NHLis St. Louis Bluesi meeskonnas mängiv Tarasenko pärast finaali Venemaa meediale. «Me ei tohi sellisel viisil mängida,» jätkas 23-aastane hokimees. «Oleme endast väljas, meil on piinlik. Vaatame eksimused läbi ning püüame tulevikus neid vältida.»

Esimese kolmandiku võitis Kanada tänu Cody Eakini tabamusele 1:0. Oma paremus pandi maksma aga teise perioodiga, kus väravani jõudsid Tyler Ennis, Sidney Crosby ja Tyler Seguin. Viimasel kolmandikul said võitjate poolel tabamuse kirja Claude Giroux ja Nathan Mackinnon. Venelaste auvärava viskas Jevgeni Malkin.