Ats Kuldkepp
Konstantin Vassiljev (vasakul).
Konstantin Vassiljev (vasakul). Foto: Erik Prozes

Eesti jalgpallikoondislase Konstantin Vassiljevi koduklubi Gliwice Piast võitis Poola meistriliigas tabeli viimast Belchatowi koduväljakul väravaterohkes mängus 6:3.

Kui Vassiljev viis 5. ja 7. minutil Piasti 2:0 juhtima, tundus, et Eesti koondislasele koidab koguni kübaratrikk, aga tegelikult lõi tema meeskonnakaaslane Kamil Wilczek koguni neli väravat. Poolakast ründaja sai tabamuse kirja 61., 70., 81. ja 90.+1. minutil. Wilczeki esimesele väravale andis seejuures söödu just Vassiljev.

Piasti ülekaal oli kindel, sest Belchatowi kaks väravat tulid alles üleminutitel. Piast hoiab nüüd Poola liiga alumise kaheksa meeskonna seas 24 punktiga kolmandat kohta. Väljalangemistsoonist lahtutab neid 5 punkti, lõpuni jääb neli vooru.