Must ja Tolmoff Euroopa mängude peaproovil poolfinaali ei pääsenud

Kati Tolmoff Euroopa karikaetapil Yonex Estonian International.
Kati Tolmoff Euroopa karikaetapil Yonex Estonian International. Foto: Liis Treimann

Sulgpalli Euroopa karikaetapil Madriidis jäi nii Kati Tolmoffi kui Raul Musta laeks kaheksandikfinaal.

Tolmoff, kes esimeses ringis sai jagu Belgia esireketist Lianne Tanist, kohtus veerandfinaali pääsu otsustavas mängus Iris Wangiga USAst. Tolmoffist pea nelikümmend kohta maailmaedetabelis kõrgemal, 37. kohal asuv Wang oli kohtumise eel favoriit. Tulemusega 21:11, 21:15 pidigi Tolmoff tunnistama turniiril kolmanda asetusega ameeriklanna paremust.

Musta vastane kaheksandikfinaalis oli hispaanlane Pablo Abian. Hispaania esinumber oli geimi lõppudes kindlam ja võitis 21:19, 21:17. Musta sõnul tal jõudu rohkem ei olnud: «Olin esimese ringi pikast mängust leedulase Navickasega veel väsinud ega suutnud pidevalt tempot peal hoida, mille vastane ära kasutas.»

Järgmise võistluse teevad nii Tolmoff kui Must Bakuus Euroopa mängudel.