Nõmme Kalju mängis võõrsil üle Pärnu Linnameeskonna

Nõmme Kalju mängijad.
Nõmme Kalju mängijad. Foto: Tairo Lutter

Eesti jalgpalli meistriliigas peeti täna neli kohtumist, Pärnus peetud matšis jäi kohalik Linnameeskond 0:3 alla Nõmme Kaljule.

Kalju sai kohtumist juhtima 14. minutil, kui täpne oli Allan-Axel Kimbaloula. 20. minutil tõi Andre Järva tabloole seisu 2:0 ning lõppseisuks jäänud skoori lõi 70. minutil Jorge Manuel Ferreira Rodrigues.

Teistes tänastes mängudes alistas Levadia 2:0 kodus Sillamäe Kalevi ning Viljandi Tulevik ja FC Infonet mängisid 0:0 viiki. Kell 21 algavas mängus on vastamisi FC Flora ja Tartu Tammeka.