Konstantin Vassiljev tegi hea mängu, aga meeskond kaotas

Konstantin Vassiljev
Konstantin Vassiljev Foto: Madis Kalvet

Eesti koondise poolkaitsja Konstantin Vassiljevi koduklubi Gliwice Piast kaotas eile Poola meistriliigas 1:2 Kielce Koronale. Vassiljev tekitas avapoolajal kaaslastele häid väravavõimalusi, kuid neid ei realiseeritud.

Vassiljevi kaks kõrget söötu kaitseliini seljataha ja üks tsenderdus karistusalasse leidsid esimesel poolajal küll ilusasti õiged mehed üles, aga viimased skoori avada ei suutnud, kirjutas Soccernet.ee.

Skoori avas 36. minutil vastasmeeskond Korona. Piast viigistas 54. minutil, kui Korona ei suutnud Vassiljevi karistuslöögi järel palli kastist välja saata ning Piast sai teha kaks pealelööki järjest. Esimese puurivaht tõrjus, aga tagasipõrganud palli koksas Pawel Moskwik peaga võrku.

Esimesel üleminutil lõi otsustava 2:1 võiduvärava Korona. Vassiljev tegi kaasa terve kohtumise.

Liigatabelis, mis hooaja teises faasis on pooleks tehtud, hoiab Piast alumise poole teist kohta.