U14 korvpallipoisid kaotasid Balti matšil Leedule suurelt

Korvpall ja korvpallikorv
Korvpall ja korvpallikorv Foto: Marko Saarm / Sakala

Eesti noormeeste U-14 koondise (peatreener Gert Prants, treener Erik Mäe) esimene vastane oli Leedu koondis. Mõlemad vastased proovisid kaitses oma survet maksma panna, kuid Leedu poistel õnnestus see paremini. Esimene veerandaeg 17:12 leedukatele, teiseks veerandajaks olid Leedu poisid korda saanud oma visketabavuse ja mindi agressiivselt järgi ka ründelauda. Tulemuseks 42:18 Leedule.

Teisel poolajal mängu murrangut tuua ei õnnestunud ja Leedu pressing kandis vilja. Kolmanda veerandaja järel 66:30 leedukatele ja mängu lõppseis 91:41.

Enim punkte viskasid: Leemet Loik ja Kaspar Lootus 7p. Kõige rohkem lauapalle hankis: Kristo Tammiksaar 6lp.

Täna kohtuvad Eesti U14 koondised Läti vanusekaaslastega.