KERGEJÕUSTIK

Mägi sai viienda koha, Kupper edestas Kanterit

Eugene’is toimuval Teemantliiga etapil sai Eesti sprinter Rasmus Mägi 400 m tõkkejooksus ajaga 50,08 viienda koha. Kolmikvõidu said ameeriklased. Esikoha saavutas oma hooaja tippmargi 48,20 jooksnud Johnny Dutch. Talle järgnesid Bershawn Jackson (48,22) ja Michael Tinsley (48,79). Mäest kiiremat aega näitas ka möödunud aastal just eestlase ees Euroopa meistri tiitli võitnud šveitslane Kariem Hussein, kes läbis tõketega staadioniringi 49,24ga. Martin Kupper sai kettaheites tulemusega 63.35 neljanda koha, Gerd Kanter heitis 62.99 meetrit ja oli viies. Võitis poolakas Piotr Malachowski 65.59ga, teise koha saanud kaasmaalane Robert Urbanek heitis oma hooaja tippmargi 65.42 ja kolmanda koha napsas Kupperi eest viimasel katsel 64.41 kirja saanud India sportlane Vikas Gowda.

78:62

alistas Siim-Sander Vene koduklubi Leedu korvpalli meistriliiga finaalseeria teises mängus Lietuvos rytase.