Manchester City tõusis turniiritabelis ManU-st mööda

Carlos Tevez (palliga) kohtumises Newcastle Unitedi vastu.
Carlos Tevez (palliga) kohtumises Newcastle Unitedi vastu. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste seitsmendas voorus alistas Manchester City koduväljakul 2:1 Newcastle Unitedi.

Võitjate esimese värava lõi Carlos Tevez 18. minutil penaltist ning võidu toonud tabamuse autoriks oli Adam Johnson 75. minutil.

Turniiritabelis tõusis City nüüd 14 punktiga teiseks, Manchester United hoiab 13 silmaga kolmandat kohta.

Samal ajal kaotas Liverpool koduväljakul 1:2 Blackpoolile, turniiritabelis hoiab suurklubi nüüd kuue silmaga 18. kohta.

Tabeliliider Londoni Chelsea alistas koduväljakul 2:0 Londoni Arsenali ning edestab tabelis teisel kohal paiknevat Manchester Cityt nelja silmaga.