Üllatus: Flora kaotas koduväljakul Narva Transile

Ats Kuldkepp
FC Flora mängijad.
FC Flora mängijad. Foto: Tairo Lutter

Eesti jalgpalli meistriliigas sündis suurüllatus, kui FC Flora kaotas koduväljakul Narva Transile 0:1. Mängu ainsa värava lõi 51. minutil Vitaljis Zils.

Teistes mängudes võitis Tallinna Levadia võõrsil 4:1 Paide linnameeskonda. Paide läks juba 3. minutil Sander Rõivassepa väravast juhtima, aga favoriit Levadia võttis lõpuks kindla võidu. Ingemar Teever lõi kaks väravat, Artur Pikk ja Siim Luts ühe.

Tartu Tammeka kaotas kodus 1:2 Infonetile, Jevgeni Harin lõi võitjatele kaks väravat, Tammeka ainsa tabamuse vormistas Kaarel Kiidron.

Tabelis teisele kohale tõusnud Levadia on kogunud nüüd 15 vooruga 32 punkti, kolmandaks langenud Floral on sama mängude arvu juures koos 31 punkti.