Hollandi jalgpallikoondis kaotas 3:1 eduseisust USA-le

Bobby Wood (vasakul) saadab palli Hollandi koondise väravasse.
Bobby Wood (vasakul) saadab palli Hollandi koondise väravasse. Foto: SCANPIX

Hollandi jalgpallikoondis võõrustas eile Amsterdamis USA koondist ning kodupubliku meelehärmiks tuli hollandlastel leppida 3:4 kaotusega.

Holland asus kohtumist 27. minutil Klaas-Jan Huntelaari tabamusest juhtima. 33. minutil tõi Gyasi Zardes tabloole viigi, kuid Huntelaari teine tabamus 49. minutil ja Memphis Depay värav 53. minutil viis aga Hollandi juba 3:1 juhtima.

Kohtumise lõpp kuulus aga USA-le, kui 70. minutil sai värava kirja John Anthony Brooks, 89. minutil lõi värava Daniel Williams ning 90. minutil vormistas lõppskoori Bobby Wood.

2016. aasta EM-valiksarja kahvatult alustanud Hollandit ootab järgmisena 12. mail ees valikmäng võõrsil Lätiga.