U-23 koondis kaotas Valgas Lätile 1:3

Mariel Gregor
Eesti - Läti U23 maavõistlus Valga keskstaadionil.
Eesti - Läti U23 maavõistlus Valga keskstaadionil. Foto: Rein Säinas/Valgamaalane

Aastas tavaliselt kaks mängu mängiv Eesti U-23 koondis pidas täna oma arvult 10. rahvusvahelise maavõistlusmängu Läti U-23 koondisega.

Tänane mäng toimus Valga linnastaadionil ja lõppes Eesti 1:3 kaotusega, vahendab jalgpall.ee. Mängu alguses lõi Läti kaks kiiret väravat, millele teisel poolajal veel üks lisati. 79. minutil lõi Karl Mööl lõppseisuks 1:3. Läti tegi mängus koguni 9 vahetust, mis on FIFA reeglitega vastuolus.

Senistest mängudest on Eesti koondisel kirjas 2:0 võit Norra üle. Ülejäänud mängud on kaotusega lõppenud. Koondisesse kuuluvad tänavu 1992. aastal ja hiljem sündinud jalgpallurid.