Koondise parimad San Marino vastu olid Zenjov ja Kallaste

Eesti jalgpallikoondis
Eesti jalgpallikoondis Foto: Tairo Lutter

Eesti jalgpallikoondis võitis eilses EM-valikmängus 2:0 San Marino koondist ning Postimehe hinnangul teenisid kõige kõrgema hinde kaks väravat löönud Sergei Zenjov ja vasakkaitses aktiivselt tegutsenud Ken Kallaste.

7 Mihkel Aksalu – päris kohtumise alguses pidi Aksalu mitu korda otsustavalt sekkuma ning eriti meeldejäävalt tõrjus ta ristnurga poole lennanud pommlöögi. Korralik ja kindel esitus.

7 Taijo Teniste – esimesel poolajal oli paremkaitsja veidi liiga passiivne ning tema ääre kaudu liikus pall vähe. Teisel poolajal küsis rohkem palli ja sekkus paremini ka rünnakutesse.

7 Karol Mets – seekord keskkaitses mänginud Mets püsis pea kogu kohtumise eeskujulikult nähtamatuna. Ainus aps tuli sisse veerand tundi enne mängu lõppu, kui ta San Marino kesktormaja oma selja taha unustas.