Ats Kuldkepp
Sergio Agüero tähistab Uruguai vastu löödud väravat.
Sergio Agüero tähistab Uruguai vastu löödud väravat. Foto: MARCOS BRINDICCI/REUTERS

Tšiilis peetaval jalgpalli Copa Americal peeti ööl Eesti aja järgi ööl vastu tänast kaks kohtumist. B-grupi põnevusmängus võitis Argentiina 1:0 Uruguaid.

Argentiinlaste ainsa värava lõi ründaja Sergio Agüero, kes suunas 56. minutil Uruguai väravavahi Fernando Muslera selja taha Pablo Zabaleta tsenderduse. Nii Agüero kui ka Zabaleta teenivad leiba Manchester Citys.

Sama grupi teises kohtumises oli Paraguai samuti 1:0 üle Jamaikast, ainsa tabamuse sai 36. minutil kirja Edgar Benitez.

Kahe vooru järel on B-grupis seis selline: Argentiina 4, Paraguai 4, Uruguai 3, Jamaika 0. Viimases voorus kohtuvad omavahel Uruguai - Paraguai ja Argentiina - Jamaika.