Vanameistri värav tegi alagrupi seisu eriti põnevaks

Peruu mängijad Claudio Pizarro tabamust tähistamas
Peruu mängijad Claudio Pizarro tabamust tähistamas Foto: SCANPIX

Jalgpalli Lõuna-Ameerika meistrivõistlustel ehk Copa Americal toimus Eesti aja järgi reede öösel vaid üks kohtumine, kus sai väärtusliku võidu Peruu, kes alistas Claudio Pizarro tabamusest 1:0 Venezuela.

Pikali olnud vastase jala peale astumise eest 29. minutil eemaldatud Fernando Amorebieta tõttu vähemuses mänginud Venezuela oli mängus selgelt nõrgemaks pooleks, kuid langes lõpuks 72. minutil, kui karistusala sees pani viimaks palli võrku vanameister Claudio Pizarro, vahendab Soccernet.ee.

Peruu võit tähendab ühtlasi seda, et viimast alagrupivooru alustavad C-grupi meeskonnad sisuliselt täiesti nullist - nii Brasiilial, Kolumbial, Peruul kui ka Venezuelal on kirjas kolm punkti. Brasiilia ja Peruu väravate vahe on 2:2, Venezuelal ja Kolumbial 1:1.