Copa America: võõrustajamaa Tšiili sai võimsa võidu, Mehhiko langes välja

Ats Kuldkepp
Tšiili ründeäss Alexis Sanchez mängus Boliiviaga.
Tšiili ründeäss Alexis Sanchez mängus Boliiviaga. Foto: RICARDO MORAES/REUTERS

Jalgpalli Copa Americal peeti A-grupi viimased kohtumised. Korraldajamaa Tšiili oli 5:0 üle Boliiviast, Ekuador võitis 2:1 Mehhikot.

Tšiili võitis Charles Aranguizi 3. ja Alexis Sanchezi 37. minuti väravatest esimese poolaja 2:0 ning koondise peatreener Jorge Sampaoli otsustas Tšiili suurimad staarid Sanchezi ja pärast eelmist kohtumist Mehhikoga purjus peaga avarii teinud Arturo Vidali välja vahetada.

Teisel poolajal suurendasid Tšiili edu veelkord Aranguiz, Gary Medel ja Boliivia pallur Ronald Raldes omaväravast.

Ekuadori - Mehhiko mängus läks Ekuador Miller Bolanose 26. minuti väravast juhtima, 57. minutil suurendas edu Enner Valencia. Mehhiklaste ainsa värava lõi 64. minutil Raul Jimenez.

A-grupi lõplik seis: Tšiili 7, Boliivia 4, Ekuador 3, Mehhiko 2.