Esimesed veerandfinalistid on Saksamaa ja Hiina

Saksamaa jalgpallinaiskond.
Saksamaa jalgpallinaiskond. Foto: SCANPIX

Naiste jalgpalli MMil toimusid esimesed kaheksandikfinaalid. Võidukad olid Saksamaa ja Hiina, kes alistasid vastavalt Rootsi 4:1 ja Kameruni 1:0.

Saksamaa läks Rootsi vastu tänu Anja Mittagi ühele ja Celia Šašici kahele väravale 3:0 juhtima. Viimase kümne minuti jooksul sahises veel võrk korra mõlemas väljaku otsas, kirjutab Soccernet.ee.

Hiinale piisas Kameruni vastu Wang Shanshani 12. minuti väravast. Saksamaa kohtub veerandfinaalis Prantsusmaa ja Lõuna-Korea mängu võitjaga, Hiina kohtub USA ja Kolumbia mängu võitjaga.