Neymarita Brasiilia jõudis veerandfinaali

Mariel Gregor
Venetsueela ja Brasiilia mäng.
Venetsueela ja Brasiilia mäng. Foto: SCANPIX

Brasiilia jalgpallikoondis alistas Copa Americal alagrupi viimases kohtumises 2:1 Venetsueela ning jõudis veerandfinaali.

Thiago Silva avas Brasiilia poolel skoori 9. minutil, Roberto Firmino lõi 52. minutil seisuks 2:0. Venetsueela poolel sai 85. minutil jala valgeks Miku. Veerandfinaalis minnakse vastamisi Paraguaiga. Brasiilia poolel ei tee enam turniiril kaasa nende suurim staar Neymar, kes teenis eelmises mängus aset leidnud vahejuhtumite tõttu neljamängulise keelu ja saadeti koju.

Teine eilne C-alagrupi kohtumine Kolumbia ja Peruu vahel lõppes 0:0 viigiga, ka nemad pääsesid alagrupist edasi veerandfinaali.

Veerandfinaalpaarid: Tšiili ja Uruguai, Argentina ja Kolumbia, Brasiilia ja Paraguai, Boliivia ja Peruu.