Tamm: kõik võitlesid täna viimse veretilgani

Reimo Tamm võitles täna koos kaaslastega vapralt, kuid lõpus tuli siiski vastu võtta napp kaotus. Foto: Mihkel Maripuu

BC Kalev/Cramo oli täna lähedal võidule korvpalli VTB Ühisliigas, kuid Kristaps Janicenoksi täpne vise viimasel sekundil tõi napi 70:69 võidu Riia VEFile.

«Kõik võitlesid meie pool täna viimase veretilgani, kuid lõpus jäi vastastel üks mees vabaks ja ta pani selle viske ära,» rääkis kalevlaste kasuks 12 punkti visanud mängujuht Reimo Tamm.

Kalev/Cramo suutis kohtumise kolmandal veerandajal haarata initsiatiivi ning neljandal veerandajal juhiti korra ka kümne punktiga, kuid eelkõige Derek Williamsi resultatiivne mäng aitas VEFil mängu tasakaalustada.

«Suutsime terve kohtumise korralikult mängus püsida. Lõpus tuli küll kerge mõõn sisse ning lasime vastase järgi,» lisas Tamm. «Kõik läksid täna seda kohtumist võitma, kuid kahjuks ei olnud lõpus meil õnne.»