Jamaica katsevõistluste 100 m jooksu võitis Powell, Blake põrus

Mariel Gregor
Asafa Powell.
Asafa Powell. Foto: SCANPIX

Jamaica kergejõustiku katsevõistlustel sai meeste 100 m jooksus võidu endine maailmarekordimees Asafa Powell ajaga 9,84 sekundit.

Nickel Ashmeade sai 9,91-ga teise koha ning Commonwealthi mängude võitja Kemar Bailey-Cole oli 9,97-ga kolmas, vahendab ERR Sport.

Londoni olümpia hõbemedalist 100 m ja 200 m jooksudes Yohan Blake jooksis Powelli poolfinaalis aja 10,36 ning piirdus kuuenda kohaga.

Naiste finaali võitis kahekordne olümpiavõitja Shelly-Ann Fraser-Pryce maailma hooaja tippmargi 10,79 sekundiga. Natasha Morrison oli 11,03-ga teine ja Veronica Campbell-Brown 11,06-ga kolmas.